Majstrovstvá SR vo Vytrvalostnom jazdení, Šamorín 2011

logo

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/html/infoendurance.sk/public_html/wp-content/plugins/responsive-lightbox/includes/class-frontend.php on line 1489

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/html/infoendurance.sk/public_html/wp-content/plugins/responsive-lightbox/includes/class-frontend.php on line 1701

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, string given in /home/html/infoendurance.sk/public_html/wp-content/plugins/responsive-lightbox/includes/class-frontend.php on line 1889

MAJSTROVSTVÁ SR VO VYTRVALOSTNOM JAZDENÍ, ŠAMORÍN 2011

Každoročné majstrovstvá Slovenska v ENDURANCE sa tento rok odohrali na staronovom mieste v Šamoríne. 16. júla si štartom z dostihovej dráhy prišli vybojovať majstrovský titul juniori vo vytrvalostnom dostihu na 80 km a seniori zápasili s traťou dlhou 100 km.

Napriek teplému, ale celkom príjemnému počasiu a jednoduchej trati si každý pozorovateľ musel všimnúť zvláštnosť v počte zúčastnených jazdcov. V seniorskej kategórii štartovalo iba šesť dvojíc. Ostáva len veriť, že to bola náhoda a v budúcnosti sa záujem o majstrovské preteky zvýši. Napriek tomu bol závod zaujímavý a napínavý, keď pred posledným kolom pre krívanie vylúčili Zuzku Sitárovú s USTEROM, mohol si po titul bezstarostne dobehnúť Mário Hoffmann s kobylou Yasmin du Florival z domáceho klubu JK Napoli, ako druhé dobehli Jana Bačová a SHAGYA XXVII-1 z Farmy Gíreth Kaľamenová a na treťom mieste skončila dvojica Lucia Starovecká a SIGLAVY CHABIR z JŠK Sv. Jur.

Majster SR seniorov v endurance 2011 Mário Hoffmann a kobyla Yasmin du Florival

Majsterka SR juniorov a mladých jazdcov v endurance 2011 Lenka Kremlová a Cézar

V minulých sezónach sa stal v juniorskej kategórii víťazom majstrovského titulu jazdec alebo jazdkyňa s najvyšším počtom bodov z odbehnutých pretekov. S rastúcim množstvom jazdcov si tento rok aj juniori odbehli jeden majstrovský pretek, ktorého víťazom sa stala Lenka Kremlová a shagya arabský žrebec CÉZAR z Farmy Gíreth Kaľamenová, na druhom mieste skončila Karolína Sojková a STAR´s MISI – DD ranč Nitra a ako tretia úspešne dobehla Charlotta Mlynčeková a SAQR AL TAL.

Novým majstrom Slovenska v ENDURANCE gratulujeme a vďaka za príjemný vytrvalostný deň patrí aj všetkým organizátorom, zúčastneným, jazdcom, koňom, divákom a sponzorom.

Popri tradičnej podpore vytrvaleckého jazdenia na Slovensku zo strany firmy TRM, ktorá venovala vecné ceny pre prvé tri dvojice v súťaži juniorov, sa po prvý raz zapojila aj spoločnosť TROUW NUTRITION Slovakia (pôvodne Biofaktory) patriaca do skupiny Nutreco, ktorá je od 1.4.2011 aj oficiálnym distribútorom značky Pavo patriacej do tej istej skupiny, a venovala vecné ceny pre prvých troch v seniorskej kategórii.Počas celej súťaže mali súťažiaci a návštevníci možnosť pozrieť si ponuku výrobkov značiek TRM a Pavo prípadne mohli dať ochutnať svojim koníkom niektoré z krmív tejto renomovanej značky.

Šamorín-MSR SVK 15/07/2011 16/07/2011 rozpis DOC, rozpis EN DOC 100, 80, NQ, BC.

 


© 2011 infoendurance. All Rights Reserved. Webhosting: Host4You