Vyhodnotenie jazdeckej sezóny 2011

DSC_1862

Každoročné vyhodnotenie jazdeckej sezóny sa pre vytrvalcov konalo opäť v Modre – Harmonii. V sobotu 17. decembra sme sa stretli a zhrnuli výsledky tohto roka, hovorili o možnostiach a príležitostiach, ktoré nás čakajú v tom budúcom. Ďalšou dôležitou súčasťou nášho Mini Gala bolo udeľovanie titulov v rôznych kategóriách. Jednoznačným nositeľom statusu najlepší jazdec za rok 2011 sa stala Lucia STAROVECKÁ s neuveriteľným počtom bodov rovných 5000. S tým súvisí aj kôň roka SATÉN, ktorý tvoril s Luciou celý tento rok úspešnú dvojicu. V neposlednej rade sa stal klubom roka JŠK Svätý Jur pod taktovkou Vladimíra Pažitného, za ktorý sa na štart v tejto sezóne postavilo okrem Lucie veľa dobrých jazdcov ako Lucia Supeková, Magdaléna Prikrylová a Martin Bakoš.  A určite nesmiem zabudnúť na juniorskú kategóriu, kde si vybojovala prvenstvo Dominika KLEINOVÁ zo Shereen Endurance Teamu.

Tohtoročných Majstrovstiev Európy vo Floracu sa zúčastnilo aj naše družstvo v zložení Feras Boulbol, Feiruz Boulbolová, Charlotte Mlynčeková a Silvia Potočná. Úspešne reprezentovali našu krajinu, čím si vyslúžili osobitné ocenenia. Na tomto stretnutí sa nezabudlo ani na iných, ktorí prispeli k rozvoju a propagácii tohto športu, ocenenie si prevzali prof. RNDr. Jozef Halgoš, DrSc., RNDr. Róbert Fekár, pani Jarmila Látalová, ktorá síce prítomná nebola, ale svoje ocenenie dostala neskôr a JK NAPOLI, Šamorín, ktorý zastupovala Petra Hubačová.

Pekné popoludnie spríjemnila aj prezentácia vín z malého, ale úspešného malokarpatského vinárstva a verím, že pri stretnutí na budúci rok budeme hovoriť o ešte väčšom raste slovenskej vytrvalosti a medzinárodných úspechoch našich jazdeckých dvojíc.

 


 


© 2011 infoendurance. All Rights Reserved. Webhosting: Host4You