H.H. President of United Arab Emirates Cup CEI*** 160km 2019

V Al Wathba, Abu Dhabi 9. februára odštartovalo dohromady 313 jazdeckých dvojíc, z tohto kvanta koní úspešne absolvovalo pretek len 130 z nich. Tohto neľahkého púštneho závodu sa zúčastnilo aj päť slovenských jazdkýň.

Fantastický výkon predviedla už zohratá dvojica Michaela Supeková a AL AIHM zo stajne Faisal Bin Zaal. Len pred piatimi týždňami zdolali rovnakú trať v Dubaji, no tu sa posunuli ešte vyššie. 160 kilometrov prebehli rýchlosťou 20,8 km/h a obsadili 30. priečku.
Lucia Supeková ml. a TBO SOTIFA spolu štartovali rovnako aj v  Maktoum Cupe v januári, tam sa im nedarilo, no skóre si vylepšili tentokrát. Obsadili úžasnú 70. priečku priemernou rýchlosťou 16,8 km/h.
Cieľom prešla úspešne aj Dominika Kleinová a VIOLINE LA BERGERIE zo stajne Bin Ham na 109. mieste priemernou rýchlosťou 15,4 km/h.
Šťastie nemala Lucia Supeková st. s valachom PERFORMANCE PARK DENVER, pretek ukončili predčasne po treťom kole a rovnako aj Lucia Marošová s kobylou IBATIA DE LA POMME po druhom kole, obe pre nepravidelné chody koní.

Gratulujeme k perfektným výkonom!


© 2011 infoendurance. All Rights Reserved. Webhosting: Host4You