Kliczkow, 2019

Na konci augusta prilákali medzinárodné preteky v Poľsku aj slovenských jazdcov. Trať bola krásna. Viedla borovicovými lesíkmi a vresoviskami, ale náročná, podklad bol hlboký piesok. Všetkých potrápilo aj veľmi horúce počasie.

Pretek CEI** 120 km a zároveň aj Majstrovstvá Poľska seniorov 2019 mal jedného slovenského účastníka. Z pätnástich koní na štarte dokončilo desať. Medzi nimi Martin Bakoš s kobylou KOHEILAN CALISTA dobehol závod na peknom 8. mieste priemernou rýchlosťou 15 km/h. Zvíťazila dvojica Maria Landau a VIP KOSSACK priemernou rýchlosťou 18, km/h.

Na trati preteku CEIYJ** 120 km sa konali zároveň aj Majstrovstvá Poľska juniorov 2019. O stupienky víťazov bojovali štyri dvojice z toho jedna naša. Kristína Perpitsová a KOHEILAN VIII-34 SK obsadili druhú priečku priemernou rýchlosťou 13, 7 km/h. Juniorskou majsterkou a víťazkou sa stala Natalia Palczak a MODELINA, priemernou rýchlosťou 16,7 km/h.

V súťaži CEI* 80 km štartovalo sedem dvojíc a šesť z nich dokončilo. Piate miesto obsadila Zuzana Ciranová a HEDI rovnakou priemernou rýchlosťou 14 km/h ako klubová kolegyňa Viktória Pohorelcová a BENTLEY OF ANGEL´s GARDENS, ktorí dobehli ako šiesty.

Gratulujeme :)

Kliczkow_CEI2120km
Kliczkow_CEIYJ2120km
Kliczkow_CEI180km

Foto:  Magdalena Jablonska, Zuzana Ciranová a Martin Bakoš

 


© 2011 infoendurance. All Rights Reserved. Webhosting: Host4You