Spring Classic 2017

Májové preteky v x-bionic sphere navštívilo približne 70 jazdeckých dvojíc pretekajúcich v medzinárodných a národných súťažiach. Celý víkend vládlo príjemné počasie a možno aj to pomohlo jazdcom k perfektným výkonom.

V najvyššej súťaži CEI3* 160 km štartovalo 9 dvojíc a 5 dokončilo. Necelých 5 minút za víťazom prebehla cieľom dvojica z JK NAPOLI. Druhé miesto patrí Lucii Supekovej s MEDUZom a tretia priečka Miške Supekovej s MIZ ELLou. Obe dvojice podali perfektný výkon a pretek zdolali priemernou rýchlosťou 18, 61 km/h.
V dvojhviezdovom preteku CEI** 120 km s prehľadom zvíťazila Dominika Kleinová a MINTEMIR zo Shereen endurance klubu. Priemerná rýchlosť dvojice bola 16, 37 km/h.
Súťaž CEI* 80 km bola otvorená aj v sobotu aj v nedeľu a obe boli bohato obsadené. V sobotu štartovalo 15 dvojíc a v nedeľu 11. V sobotu obsadila Zuzana Sitarová a ML ANGELINA 9te miesto, desiata priečka patrí Lucii Staroveckej a KAMEDI a slovenskú trojicu s priemernou rýchlosťou 15, 15 km/h uzatvára na 11tom mieste Ján Draškovič a DAHOMAN IX 14.
V cieli nedeľnej verzie sa tešili z 8ho miesta Simona Zelmanová a BON JOVI FT a 9teho Lenka Kovačiková a SHAKIRA.
Lucia Supeková ml. a BWUAGADUGO štartovali sami v súťaži CEIYJ* 80 km a víťazne pretek absolvovali priemernou rýchlosťou 17, 41 km/h.

V národných súťažiach bodovali:

CEN 80 km, 9 štartujúcich/8 dokončilo:
4. miesto: Katarína Barboríková a BODI GRACIIA
5. miesto: Gabriel Biháry a AMY
6. miesto: Daniela Dovalová a ASSAMBLEA
7. miesto: Lucia Starovecká a KADAL

CENJMJ 80 km, 1 štartujúci:
1. miesto: Petra Skokanová a TOBROK II-8 SK

CEN 60 km, 2 štartujúci/2 dokončili:
1. miesto: Natália Sobolová a KORA

CEN40 km absolvovali:
Mária Grešáková a IRISH HEROES, Viera Smolinská a MARY LOU, Martin Gallo a BETTY, Zuzana Holíková a POLDI, Simona Chlpáčová a GAZAL AVAR, Erika Tešovičová a SHADIT, Viliam Dudáš a KLÁSOK.

 

http://www.tawqeet.ae


© 2011 infoendurance. All Rights Reserved. Webhosting: Host4You